TELEFON

+90 530 446 26 81

E-POSTA

baran@bckhukuk.com

Hakkımızda

BCK HUKUK VE DANIŞMANLIK

Hukuk büromuz İstanbul Barosu nezdinde faaliyet gösteren Avukat Baran Can Kaya tarafından İstanbul’da kurulmuş olup farklı sektörlerde faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Hukuk büromuz başta bilişim ve teknoloji hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve iş hukuku olmak üzere müvekkillerine hem dava hem de danışmanlık alanlarında hizmet vermekte olup bu hizmetleri profesyonel, yüksek kalitede, açık ve anlaşılır bir dille sağlamayı misyon edinmiştir.

Hukuk büromuz müvekkillerine dava ve danışmanlık hizmeti sunarken sadece mevcut uyuşmazlıkları çözmeyi değil, gelecekte oluşması kuvvetle muhtemel uyuşmazlıkları da çözmeyi misyon edinmiştir. Ayrıca, hukuk büromuz güncel teknolojik gelişmeleri sıkı bir şekilde takip etmekte olup bu teknolojik gelişmeler doğrultusunda ortaya çıkan mevzuat değişikliklerini ve potansiyel hukuki uyuşmazlıkları da sıkı bir şekilde takip etmektedir. Dolayısıyla, hukuk büromuz belirttiğimiz bu yönü ve sahip olduğu bilgi birikim ile diğer hukuk bürolarından ayrılmakta olup müvekkillerine en kapsamlı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Müvekkillerimize yenilikçi bakış açımızla her türlü avukatlık hizmetini sağlamaktayız.

Bck Hukuk 2
Avukat-Baran-Can-Kaya
Bck Hukuk 111
Baran Can Kaya Avukat
Av. Baran Can Kaya

Hukuki ve Yasal Süreçlerinizde Yanınızdayız

SÜREÇ NASIL İşler

Avukat Baran Can Kaya ile iletişime geçtiğiniz takdirde, Hukuki ve yasal işlemlerinizde nasıl başladığını ve nasıl ilerlediğini aşağıda inceleyebilirsiniz.

10%

Avukat ve Müvekilin Tanışması

40%

Olayın veya konunun tam anlaşılması

80%

Süreç, İşlemler ve Masrafların Aktarılması

100%

Hukuki Süreciniz Artık Başlamıştır

“Müvekkillerimizin kazanımını kendi menfaatlerimizden üstün tutuyoruz.”

DİKKAT!!

Kendisini Avukat Baran Can Kaya olarak tanıtıp şahsıma ait numara dışında sizi arayan ve sizden kargo vb şeyleri gerekçe gösterip para tahsil etmek isteyen kişiler dolandırıcı olup bu şahısların beyanlarına itibar etmeyiniz ve en kısa süre içerisinde suç duyurusunda bulununuz.