TELEFON

+90 530 446 26 81

E-POSTA

baran@bckhukuk.com

Bck-Hukuk-E-Tahsilat

E-Tahsilat Sistemi İle Ödeme Yapın

Ödemelerinizi Kredi Kartınızla Güvenli Bir şekilde yapabilirsiniz

Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Kolayca Yapabileceğiniz E-Tahsilat Sistemi Nedir ?​

E-Tahsilat sistemi dava ve dosya borcunuzu, masraf ödemelerinizi , dava ve takiplerden doğan masraf avansınızı ve sair ödemelerinizi kredi kartınızla gerçekleştirebileceğiniz en güvenli sistemdir . Tüm hukuki işlemleriniz için ödemelerinizi banka hesabımıza eft ve havale yolu yapabileceğiniz gibi, E-Tahsilat sistemi alternatif olarak kredi kartınıza en uygun taksitlendirme seçeneklerini sunabilen güvenli ve hızlı bir yöntemdir.

E-Tahsilat sistemi ile tüm ödemelerinizi, TURK Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri güvencesi ile  anlaşmalı bankalara ait kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Tahsilat sistemi üzerinden; İcra ve dava borç ödemeleri ,masrafları, Avukatlık Ücreti ve diğer yargı giderleri, tek ödeme ve taksitler halinde, güvenlik sorunu  olmadan, 3D güvenlik uygulaması ile  ödenebilmektedir. Ödemeyi  yapacağınız  kredi kartına göre taksit ve komisyon oranları değişim gösterebilmektedir. Sistemde bulunan bankalar ile anlaşmalar, Türkiye Barolar Birliği tarafından yapılmış olup, faiz ve komisyon oranlarına dair  tüm değişiklikler, aynı zaman doğrultusunda sisteme yansımaktadır.

Gerçekleşen  avukatlık hizmeti ücreri, Av. Baran Can Kaya’nın, Türkiye Barolar Birliği’ne bağlı olan BAROKART hesabına aynı anda aktarılmaktadır.

E-Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanılır?

  • E-Tahsilat Sistemi bağlantısına ya da yukarıdaki E-Tahsilat Butonuna tıklayınız. Bağlantınız, yeni bir sekmede güvenli bir ödeme için bankanın web sitesi üzerinde açılacaktır.
  • İlk sayfada istenilen alanları doldurup, “Sonraki Adıma Geç” butonuna basarak ilerleyiniz.
  • İkinci sayfada, ödemeniz için taksitlendirme yapabilirsiniz.
  • Kredi Kartı ile Ödeme” sayfasında ise ,kullanacağınız kart bilgilerinizi girerek, ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yapılan ödemelere dair, Avukatımız Baran Can Kaya’yı mutlaka bilgilendirmenizi rica ederiz.

Önemli Hatırlatma

  • Lütfen  “Ödeme Alan” bilgisinin doğruluğunu kontrol ediniz.
  • İşlem sayfasında bulunan  “Yapacağınız Ödeme İle İlgili Detaylı Açıklama” bölümüne ödemeye ilişkin açıklama bilgilerini yazmayı  unutmayınız.(Dosya No, Borçlu Ünvan, Alacaklı Ünvan vb.)

DİKKAT!!

Kendisini Avukat Baran Can Kaya olarak tanıtıp şahsıma ait numara dışında sizi arayan ve sizden kargo vb şeyleri gerekçe gösterip para tahsil etmek isteyen kişiler dolandırıcı olup bu şahısların beyanlarına itibar etmeyiniz ve en kısa süre içerisinde suç duyurusunda bulununuz.