TELEFON

+90 530 446 26 81

E-POSTA

baran@bckhukuk.com

Ekibimiz

Baran Can Kaya Avukat

Baran Can KAYA

Avukat

Av. Baran Can Kaya, Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2016 yılında mezun olmuş olup stajını Atasoy Hukuk Bürosu’nda ağırlıklı olarak İcra ve İflas Hukuku alanında göstermiş olup  6.9.2017 tarihinde avukatlık ruhsatını aldıktan sonra Türkiye’de Fikri ve Sınai Haklar Hukuku alanında önde gelen bir avukatlık ofisinde 2 sene boyunca avukatlık yapmış olup daha sonra bu büroda ortak olarak çalışmıştır. Daha sonra kendi işini kurma yönünde karar alan Av. Baran Can Kaya çalışmalarına BCK Hukuk Bürosu adı altında kurucu ortak olarak devam etmektedir. Av. Baran Can Kaya Fikri Mülkiyet Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku ve Bilişim Hukuku alanlarında ağırlıklı olarak mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hukuki ve Yasal Süreçlerinizde Size Yakınım

SÜREÇ NASIL İşler

Avukat Baran Can Kaya ile iletişime geçtiğiniz takdirde, Hukuki ve yasal işlemlerinizde nasıl başladığını ve nasıl ilerlediğini aşağıda inceleyebilirsiniz.

10%

Avukat ve Müvekilin Tanışması

40%

Olayın veya konunun tam anlaşılması

80%

Süreç, İşlemler ve Masrafların Aktarılması

100%

Hakuki Süreciniz Artık Başlamıştır

“Müvekkillerimizin kazanımını kendi menfaatlerimizden üstün tutuyoruz.”

Avukat-Baran-Can-Kaya
Icon1Attorneydetails

DİKKAT!!

Kendisini Avukat Baran Can Kaya olarak tanıtıp şahsıma ait numara dışında sizi arayan ve sizden kargo vb şeyleri gerekçe gösterip para tahsil etmek isteyen kişiler dolandırıcı olup bu şahısların beyanlarına itibar etmeyiniz ve en kısa süre içerisinde suç duyurusunda bulununuz.